Siteye Resim Ekleme

Sayfanıza Resim Ekleme işlemi için Sayfayı Düzenle butonuna tıklatın (admin paneli açık iken) sayfanızın resim eklemek isterseniz alanına tıklatın.
Siteye Resim Ekleme
Daha sonra Editör sayfasının sol üst köşesinde bulunan Ortan Ekle Butonunu tıklayın,
Siteye Resim Ekleme
Açılan sayfada Ortam Ekle Bölümünden  dilerseniz mevcut Ortam Kütüphanesi nden Resimler, videolar ve ses dosyaları yükleyebilirsiniz.
Siteye Resim Ekleme
 
Dilerseniz de bilgisayarınızdan Dosya Yükle bölümünden Resimler, videolar ve ses dosyaları yükleyebilirsiniz.
Siteye Resim Ekleme
Resmi seçtikten sonra sağ bölümde açılan EKLENTİ DETAYLARI Bölümünden Eklentinin (ör. Resim) Başlığını (Gerekli), Alternatif Metin (Gerekli), Tanım yapmalısınız ve ardından alt tarafında bulunan EKLENTİ GÖSTERME AYARLARI Bölümünden dilerseniz eklentinin Hizalama, Bağlantı ve Boyut ayarlarını düzenleyebilirsiniz
Siteye Resim Ekleme
Siteye Resim Ekleme
Ardından Sayfaya Ekle butonu ile sayfanıza ekleme işlemi tamamlanmış olacaktır. Güncellemeyi Unutmayınız.
 

Siteye Resim Galerisi Ekleme

Sayfanıza Resim Galerisi Ekleme işlemi sayfaya Ortam (Resim) Ekle ile aynı işlemler yapılmakta. Sayfayı Düzenle butonuna tıklatın (admin paneli açık iken sayfanı üst bölümünde bulunan araç çubuğunda) Editör sayfasının sol üst köşesinde bulunan Ortan Ekle Butonunu tıklayın , Açılan sayfada Ortam Ekle Bölümünün Sol Tarafında bulunan menüden Galeri Oluştur linkini tıklayın
Siteye Resim Ekleme
ve ardından  daha önceden yüklenen resimlerden dilediğinizi Klavyenizin CTRL tuşuna basılı iken Mouse ile Galeri sayfasında olmasını istediğiniz resimlerden dilediğinizi seçin, hemen alt tarafta seçili resimlerin küçük ikonlarını göreceksiniz, dilerseniz de bu küçük ikonları Mouse ile sıralamasını çekerek düzenleyebilirsiniz ve ardından Sağ Alt tarafta bulunan Yeni Galeri Oluştur butonunu tıklayın ve açılan Galeriyi Düzenle sayfasında Resimleri Mouse ile sıralamasını çekerek düzenleyebilirsiniz ve ardından sağ tarafta bulunan GALERİ AYARLARI bölümünde bulunan değerlerden galeri sayfasının değerlerini ayarlayabilirsiniz, (ör. Sütunlar Galeride fotoğrafların her satırında gösterilecek olan sayısını belirler)