daha

Fanlı Soba

Fanlı soba imalatında Türkiyede isminden sıkça bahsettiren firma, kuruldu günden buyana fanlı soba imalatı konusunda son derece deneyime ve bilgiye sahiptir.TEL EL Soba 25 yıllık deneyimi ile müşteri memnuniyeti ön plana alarak kaliteli ve satış sonrası desteği ile Fanlı soba imalatında iddialı olduğunu belirtiriz. İmalatında 3 Tip Fanlı Soba üretilmekte.

 


Fanlı Soba İmalatı  

Fanlı Soba, fanlı soba fiyatları başka bir değişle fanlı soba kayseri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabileceğiniz en kapsamlı platform borası.
Soba imalatı alanında sektörün önde gelen firmalarının başında Kayseri de faliye gösteren Şahin soba sektörde 14. yılını doldurmuştur.
Fanlı Kömür Sobası imalatı denilince akla akla gelen ilk şehirlerin başına kayseri gelmektedir. Kayseri Fanlı Soba imalatının başkenti sayılabilir,  bu sektörde söz sahibi firmaların toplandığı şehir olma sebebi ile fanlı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir merkezdir.
Sobanın en fazla kullanıldığı mekanlar genelde ısınmanın zor ve pahalı maliyetlerde olması nedeniyle, geniş alanlarda ısının fan sayesinde mekanlarda hava sirkülasyonnu  sayesinde ısıyı eşit olarak dağıtması sebebiyle tercih edilmektedir.

  • Büyük Boy Soba
  • Orta boy Soba
  • Küçük boy Soba

Soba Kayseri

Soba de üretilmektedir. Dileyen firmalara özel boyutlar dada hazırlanan bu sobalar ısıtılacak mekanların büyüklüğüne göre farklı kapasitelerde (boyutlarda) üretilebilmektedir.

Fanlı Soba Fiyatları

Soba Fiyatları ürünlere göre değişmektedir. Dileyen firmalara özel boyutlar dada hazırlanan bu sobalar ısıtılacak mekanların büyüklüğüne göre farklı fiyatlarda (boyutlarına göre) üretilebilmektedir.
Maliyetlerde olması nedeniyle, geniş alanlarda ısının fan sayesinde mekanlarda hava sirkülasyon nu  sayesinde ısıyı eşit olarak dağıtması sebebiyle tercih edilmektedir.
Fanlı sobanın en fazla kullanıldığı mekanlar genelde ısınmanın zor ve pahalı maliyetlerde olması nedeniyle, geniş alanlarda ısının fan sayesinde mekanlarda hava sirkülasyon ‘nu  sağlar ve  ısıyı stabil olarak dağıtması sebebiyle daha fazla tercih edilmektedir.
Soba imalatı alanında sektörün önde gelen firmalarının başında Kayseride faliye gösteren Şahin soba sekteöde 14. yılını doldurmuştur.
Kömür Sobası imalatı denilince akla akla gelen ilk şehirlerin başına kayseri gelmektedir. Kayseri  Soba imalatının başkenti sayılabilir,  bu sektörde söz sahibi firmaların toplandığı şehir olma sebebi ile  soba ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir merkezdir.
Soba imalatında Türkiye de isminden sıkça bahsettiren firma, kuruldu günden buyana soba imalatı konusunda son derece deneyime ve bilgiye sahiptir.TEL EL Soba 25 yıllık deneyimi ile müşteri memnuniyeti ön plana alarak kaliteli ve satış sonrası desteği ile soba imalatında iddialı olduğunu belirtiriz. İmalatında 3 Tip Soba üretilmekte.
Soba imalatında Türkiye de isminden sıkça bahsettiren firma, kuruldu günden buyana soba imalatı konusunda son derece deneyime ve bilgiye sahiptir. müşteri memnuniyeti ön plana alarak kaliteli ve satış sonrası desteği ile soba imalatında iddialı olduğunu belirtiriz.